Strojní čištění Komínů
Strojní čištění komínů

Součástí renovace cihlového komínu pomocí technologie vymazávání je i důkladné vyčištění komínového průduchu, aby došlo ke správnému nanesení směsy Scancoat do spár a na stěny komínového průduchu. Abychom dosáhli co nejlepšího výsledku, provádíme před každým vymazáváním komínu důkladné strojní čištění pomocí silné aku vrtačky a speciální hřídele na kterou se upevní čistící nástavec.

Tyto čistící nástavce díky vysokým otáčkám odstraní i nečistotu, kterou klasickou kominickou štětkou na čištění nedokážeme z komínového průduchu odstranit.     


Výsledek strojního čištění

Ukázka komínového průduchu jak vypadá před strojním čištěním a po skončení strojního čištění. Je patrné že došlo k odstranění všech nečistot, které bychom běžným čištěním neodstranili. Nyní je komín připraven na vymazání.


Více informací o strojním čištění

Kompletní informace o strojním čištění komínů včetně ceníků a dalších kominických služeb naleznete na webu našeho kominictví Radotín.


Máte zájem o strojní čištění Vašeho komínu ?

Pokud Vás zaujal tento způsob renovace starých cihlových komínů a chcete si jej také objednat, volejte na tel: +420 723 388 372 nebo vyplňte tento formulář na stránkách našeho kominictví Radotín.